Biżuteria dla miłośników zwierząt – idealny prezent dla kociarzy i nie tylko!

0
268
biżuteria dla miłośników zwierząt

Biżuteria od wieków stanowiła drogocenność służącą do przyozdabiania stroju. Wiele stuleci temu była wykorzystywana także jako forma zapłaty, która jednocześnie służyła do określenia statusu społecznego jej właściciela. Im droższa i szlachetniejsza biżuteria, tym wyższe miejsce w społecznej hierarchii zajmował lub zajmowała jej właścicielka.

Przeznaczenie biżuterii po części się nie zmieniło – w dalszym ciągu stanowi ozdobny element naszej stylizacji, który odpowiednio uatrakcyjnia nasz strój. Nic więc dziwnego, że jest to chętnie kupowana drogocenność, która sprawdza się jako prezent.

Ładna i elegancka biżuteria o niebanalnym znaczeniu? To musi być biżuteria dla miłośników zwierząt!

Wybierając biżuterię dla ważnej dla nas osoby, pragniemy, aby była ona wyjątkowa pod każdym względem. Liczy się nie tylko tworzywo, z którego została wykonana, ale także jej ogólny wygląd oraz dopasowanie do biżuteryjnych upodobań danej osoby. Część osób pragnie jednak, aby wręczane błyskotki miały w sobie coś wyjątkowego – niebanalne znaczenie. Z myślą o tych osobach firma Cat Paw przygotowała coś specjalnego.

Biżuteria dla miłośników zwierząt to niepowtarzalna kolekcja inspirowana domowymi zwierzętami. Nie bez powodu na kolczykach, pierścionkach, bransoletkach czy naszyjnikach pojawia się motyw kocich łapek. Taka subtelna dekoracja pojawia się, ponieważ 50% zysku ze sprzedaży biżuterii zostaje przeznaczone na organizacje zajmujące się opieką nad kotami oraz psami. Bez względu na to, czy kupisz przykładowe kolczyki kocie łapki, albo pierścionek z podobnym motywem, możesz mieć pewność, że połowa środków wydanych na zakup eleganckiej błyskotki pomoże zwierzętom ze schroniska.

Pierścionek łapka kota, a może kolczyki kocie łapki?

Wybór odpowiedniej biżuterii dla miłośników zwierząt może stanowić nie lada problem. To dlatego, że zarówno kolczyki kocie łapki, jak i również pozostałe bransoletki, pierścionki i naszyjniki z Cat Paw są bardzo eleganckie, stylowe a przy tym subtelne. Cechy te sprawiają, że biżuteria sprawdzi się na każdą okazję – zarówno na wieczorne wyjście do restauracji, jak i również na co dzień. Decydując się na noszenie jej na co dzień, warto pamiętać o tym, aby unikać bezpośredniego kontaktu błyskotek z wodą, która przyczynia się do niszczenia biżuterii.

Prawdziwe srebro (o próbie 925), z którego została wykonana biżuteria, sprawdzi się jako prezent na każdą okazję dla kobiety w każdym wieku. Co więcej, jej subtelność oraz prostota sprawia, że mogą być noszone także jako dodatek do innych, eleganckich kosztowności.