Klimatyczna taksówka

0
400

Wśród wielkich korporacji nastawionych na biznes B2B można znaleźć małe firmy nastawione na indywidualnego klienta. Mówiąc o taksówkach coraz rzadziej można spotkać przytulną taksówkę, z miłym panem, który zawiezie nas do celu. Teraz mamy chłodne, klimatyzowane „limuzyny”, których kierowcy nawet nie spojrzą na swojego klienta.

Taxi z klasą

Po warszawskich ulicach jeździ bardzo dużo taksówek z różnych firm. Można też spotkać samochody z Grosik Taxi. To jedna z starszych korporacji warszawskich, świadcząca usługi przewozowe w tradycyjny sposób. Nie dodają żadnych ulepszeń, jeśli komuś zależy na tradycyjnym sposobie przewozu, to ta korporacja jest odpowiednia. Nowoczesność nie zawsze się sprawdza i nadal jest duża grupa klientów, którzy cenią sobie przyjemny klimat podróży.

Dobry klimat?

Można zastanawiać się nad tym, po co taksówka ma być autem z klimatem, ale skoro jest zainteresowanie, to znaczy, że warto w to inwestować. W przypadku Grosik Taxi jest nieco inaczej. Ta firma nie wprowadza zmian umyślnie, może się wydać, że stoi w miejscu. Od momentu wejścia na rynek warszawski do chwili obecnej nadal jest tak samo. To sprawia, że klient czuje się dobrze, ponieważ wie, że wiezie go drugi człowiek, a nie robot. Atmosfera jest przyjemna, klient czuje się jak w zwykłym samochodzie, a nie w statku kosmicznym. Samochody są zadbane, a kierowcy schludni. Ma to swoją przyczynę. Otóż taksówki, którymi można jeździć należą do kierowców, to ich własne samochody.