KOBIETA O MOTORYZACJI

0
352

DAMSKIE SPOJRZENIE MIĘDZY INNYMI NA FORDA

Dbacie o swoje cztery kółka? Jeżeli tak, to bardzo dobrze, a jeżeli nie to polecam to szybko zmienić! Dlaczego dbanie o swój samochód jest takie ważne i jakie z tego płyną korzyści?

Odpowiedzi na powyższe pytania są banalnie proste jednak jak się okazuje jeszcze mało kierowców faktycznie dba o swoje pojazdy. Dlaczego?

To jakim jesteś kierowcą z pewnością zależy od tego jaką jesteś osobą. Nerwowe i energiczne osoby to kierowcy, którzy lubią docisnąć pedał gazu – ryzyko leży w ich naturze. Z kolei osoby skromne i raczej nieśmiałe to kierowcy, którzy raczej trzymają się przepisów ruchu drogowego. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku samochodu. Chaotyczni kierowcy mają w samochodzie bałagan. Często zapominają o obowiązkowych przeglądach, a kiedy coś się zaczyna psuć, czekają do ostatniej chwili, żeby zjawić się w warsztacie samochodowym. Niestety często jest za późno i zamiast drobnej naprawy czeka ich droga naprawa, która nie obejdzie się bez wymiany części. Z kolei kierowcy którzy jeżdżą zgodnie z przepisami to zazwyczaj osoby, które dbają o swój pojazd. W ich samochodach jest zawsze czysto, a wizyty w warsztacie samochodowym na czas. Który kierowca jest godny naśladowania? Oczywiście ten ‚ułożony’ ;).

Plusów dbania o samochód jest wiele. Przede wszystkim żywotność pojazdu. Im lepsza kondycja pojazdu tym większa szansa, że auto będzie nam dobrze i długo służyć. Należy także pamiętać, że sprzedaż zadbanego samochodu jest duuuuużo łatwiejsza :)! Z pewnością korzyści odczuje nasz portfel i dobre samopoczucie ;). Zatem moi drodzy, dbamy o nasze cztery kółka i pamiętamy o obowiązkowych przeglądach!